Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Łazów do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Łazów, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Łazach z pewnością potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:57:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 15:04

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od dłuższego czasu i u nas naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To praktyczny program i przede wszystkim prosty w obsłudze. Jego warunki użytkowania są jasne i czytelne i co ważne program jest - darmowy! Bardzo ułatwia nam on dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Bałtyk Resort
30.11.2015 15:05

W naszym pensjonacie używamy go i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, a szczególnie komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się w mgnieniu oka, więc wszystko odbywa się bez zarzutu.

Dodaj komentarz