Łazy - 5 atrakcji dla dzieci (i nie tylko) na rodzinne wakacje nad morzem

Aquapark Holiday Camping Resort

Na początek idealna alternatywa dla nadmorskich kąpielisk - pod pewnymi względami nawet lepsza niż pluskanie się w Bałtyku czy zabawy na piasku na plaży. O ile poczucie bezpieczeństwa podlega indywidualnej i subiektywnej ocenie, tak już przewaga aquaparku pod względem zjeżdżalni, wodnych kaskad, hydromasaży i wielu innych atrakcji nie podlega żadnej dyskusji. Park wodny funkcjonujący w ramach Holiday Camping Resortu w Łazach posiada m.in. duży plac wodnych zabaw dla dzieci (armatki wodne, dmuchana kopuła, efekty dźwiękowe i wizualne na zjeżdżalniach),basen rekreacyjny, przeciwprąd, jacuzzi, brodziki dla maluchów… A to wszystko na otwartym powietrzu, dzięki czemu bezustannie korzysta się z prozdrowotnych właściwości nadmorskiego mikroklimatu.

Dodano: 2018-04-06 11:34:00

Komentarze (2)
Anonim
6.04.2018 12:15

Nie zaszkodziłoby jeszcze wspomnieć o szeroko pojętym żeglarstwie. Łazy leżą przecież bardzo bliziutko rozległego Jeziora Jamno - podobno przez fachowców uznawanego za jeden z lepszych akwenów do nauki pływania pod żaglami czy windsurfingu. Przede wszystkim ze względu na spokojne i dość płytkie wody, a także sporo wolnej przestrzeni, gdzie nikt nikomu nie przeszkadza.

Anonim
25.04.2019 08:47

Po latach przyjechałam do Łazów wraz z rodziną., Jestem zadziwiona mnogością atrakcji. Fun Park Pomeranii podczas niepogody to bomba!

Dodaj komentarz