Karkonoskie dzieci na wesoło!

Karpacz na Dolnym Śląsku. Miasteczko iście turystyczne, wręcz baza wypadowa na wszelkie wakacje nie tyle co pod gruszą, ile pod Śnieżką. Masa pensjonatów i hoteli, dobre restauracje, świetny klimat i dobre lody u Pana Mietka na rogu. Czyli to, czego szuka każdy, kto po kilku miesiącach wstawania o 6 rano do pracy chce przysłowiowo “przebimbać” kilka dni, nie przejmując się zupełnie niczym.

Sytuacja się trochę komplikuje gdy razem z nami te kilka dni spędzą również nasze pociechy. O ile Pan Mietek z lodami na pewno będzie atrakcją do zaliczenia i to najchętniej 10 razy dziennie, to kwestia wystroju sali, pokoju czy łazienki będzie tak interesująca, jak oglądanie rosnącej trawy. Ale jest sposób ty i temu zaradzić, na co wpadł Pensjonat Karkonoski SPA*** z Karpacza właśnie. Zobaczcie sami!

Karpacz

Autor:KM Studio.

Kolory, zabawa, wesołe kulki z ryżu i pieczenie ciastek. Każdy najmłodszy oszaleje z radości, a jak do tego dostanie do dyspozycji salę z plastikowymi kulkami i innymi “sprzętami” do harców wszelakich, będzie wniebowzięty. Prosta dewiza na sukces: “Dajmy dzieciom wszystko co trzeba, to i rodzice lepiej wypoczną” ma sens i działa znakomicie. Klip można puścić nawet wyżej wymienionym dzieciom - tylko uważajcie, bo potem wam nie dadzą żyć, byle tylko tam pojechać!

Inne pensjonaty i kwatery pod Śnieżką znajdziesz tutaj:

Dodano: 2014-11-10 08:12:12

Komentarze (0)
Dodaj komentarz